Apartamenty w magicznym Szczecinie

Zapraszamy!

Proponujemy Państwu wynajem wysokiej jakości apartamentów w centrum Szczecina w trzech różnych lokalizacjach

Nasza propozycja stanowi doskonałą alternatywę dla hoteli zapewniając w pełni komfortowe i tanie noclegi. Apartamenty Sedinum znajdują się w dogodnej lokalizacji, zapewniającej łatwy i szybki dostęp do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, Wałów Chrobrego, Zamku Książąt Pomorskich, Galeri Handlowych Kaskada, Galaxy oraz wielu innych atrakcji.
Umożliwiamy wynajem apartamentów o wysokim standardzie, nasze pokoje są w pełni wyposażone w niezbędny nowoczesny sprzęt, kompleksowo urządzone aneksy kuchenne oraz łazienki. Nasi Goście mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu oraz telewizji kablowej (na życzenie oferujemy również „EKO pokoje”).
Apartamenty Sedinum to komfortowy nocleg w centrum Szczecina!

Odkryj Szczecin na nowo! Miasto atrakcji
i wyjątkowych miejsc dla całej rodziny!

Nowoczesne miasto z bogatą tradycją

Szczecin to miasto z bogatą tradycją, które rozwija się niezwykle dynamicznie.
Wszystkie nasze apartamenty ulokowane są w centrum miasta, w związku z tym wszystkie atrakcje Szczecina mają Państwo na wyciągnięcie ręki.

Miasto pachnące czekoladą

Szczecin to również miasto bogatych smaków, kulinarna mapa miasta bogata jest w restaurację oferujące tradycyjne przysmaki regionu oraz te całkowicie egzotyczne.

Szczecin – miasto portowe

Szczecin znajduje się „niemalże” nad morzem, jest miastem portowym, od lat związanym z branżą morską.
Zapraszamy Państwa to zwiedzania bulwarów, okolic stoczni, pływania urokliwymi kanałami – poznawania miasta z lądu i z wody.

Masz pytania?
Skontaktuj się
z nami!

+48 605 545 021
english +48 605 545 021
apartamentysedinum@gmail.com